1-daagse busreis

Dagtocht naar Soldaat van Oranje

vanaf € 159
Soldaat van Oranje – De Musical - Incl. entree en diner

Als de Duitsers in 1940 Nederland binnenvallen, heeft de Leidse student Erik Hazelhoff Roelfzema met zijn vrienden een onbezorgd studentenleven. De dan ongeveer 23-jarige jongens realiseren zich als donderslag bij heldere hemel dat niets meer hetzelfde is. Vriendschap en liefde zijn niet langer vanzelfsprekend. De oorlog zet alles op zijn kop, alle verhoudingen staan op scherp. Iedereen moet zijn eigen keuzes maken…: Ga je vechten voor Vrijheid, Volk, Vaderland? Steek je je kop in het zand en studeer je door? Of kies je doelbewust voor de vijand? Het boek Soldaat van Oranje werd in 1977 verfilmd met Rutger Hauer in de titelrol en is al bijna 15 jaar te zien als musical in de Theater Hangaar op Vliegveld Valkenburg in Katwijk.

vanaf € 159
Inbegrepen in deze reis
Reis per tourist-class touringcar vanuit eigen regio naar TheaterHangaar bij vliegveld Valkenburg.
Entreeticket voor de middagvoorstelling Soldaat van Oranje - De Musical 1e rang.
Dinerbuffet incl. 1 consumptie in restaurant Noordwijk.

Klik op uw datum en boek direct

Beschikbaar
Vertrekgarantie & beschikbaar
Bijna vol
Vol of niet meer boekbaar
Programma
Uw dag begint zorgeloos: bij de door u gekozen opstapplaats wordt u opgehaald door een van onze ervaren chauffeurs. U reist per comfortabele touringcar via onze servicelijn naar de TheaterHangaar bij Vliegveld Valkenburg in Katwijk, waar Soldaat van Oranje – De Musical wordt opgevoerd. We verwachten rond 12.30 uur aan te komen, zodat u voldoende tijd heeft voor een kopje koffie of een andere consumptie voorafgaand aan de voorstelling. Uw entreebewijs ontvangt u onderweg van de chauffeur. De voorstelling start om 13.30 uur.

Na afloop van de voorstelling, rond 17.15 uur, vertrekken we naar Noordwijk. Bij Two Brothers Noordwijk Beach Hotel dineren we in buffetvorm.

Het dinerbuffet bij Two Brothers bestaat uit soep, hoofdgerechten en een dessert. Het hoofdgerecht biedt diverse koude en warme gerechten waaruit u kunt kiezen. Houdt u rekening met elkaar, dan is er voldoende voor iedereen! Hierna (ca. 19.30 uur) brengen we u weer naar uw afstapplaats.

Over de voorstelling
Beleef een van de meest indrukwekkende musicals van Nederland op een unieke locatie. De TheaterHangaar is speciaal ingericht voor deze productie, waarbij het publiek op een draaiende tribune van scène naar scène beweegt. De decors – van studentenvereniging Minerva tot Paleis Noordeinde en het strand van de Engelandvaarders – worden op indrukwekkende wijze tot leven gebracht met projecties, special effects en originele sets. De landingsbaan van het voormalige vliegveld vormt letterlijk en figuurlijk het toneel van deze meeslepende voorstelling.
Lees aanvullende informatie in onze reistips over Nederland
Toeslagen & extra's

Reserveringskosten €5,- p.p.

Programmawijzigingen voorbehouden
Entreegelden & lokale tax niet inbegrepen
Minimum deelname 25 personen

Opstapschema
apeldoorn carpool
Apeldoorn, Carpoolplaats Agrifirm nabij Landgoedlaan
arnhem
Arnhem, Rijnhal parkeerplaats Olympus 1
breda
Breda, N.S. Prinsenbeek/Internationale busstop/Moskesweg
den bosch
s-Hertogenbosch, Parkeerplaats McDonalds (A2) Rosmalen
deventer
Deventer, Postiljon Hotel/Mc Donalds Deventerweg 121
eindhoven
Eindhoven, P+R Meerhoven, Sliffertsestraat 304 5657 AS (afrit 31)
nijmegen
Nijmegen, Shell Station Goffert, Neerbosscheweg 4
oss
Oss, NS Station Spoorlaan,
tilburg
Tilburg, Kunstijsbaan Stappegoorweg 3
De groen gearceerde opstapplaatsen zijn gegarandeerd, de overige pas vanaf 6 deelnemers. Meer informatie over onze servicelijnen: KLIK HIER
vanaf € 159