12-daagse busreis
De ontdekking van Apulië

Al meer dan tien jaar organiseren we comfortabele groepsreizen naar het zuiden van Italië – naar het zonnige Apulië, ook bekend als Puglia. Deze streek vormt de hak van de Italiaanse laars en wordt aan beide zijden omgeven door de Adriatische en Ionische zee. In 2025 is het programma nog aantrekkelijker geworden, met als nieuw hoogtepunt het charmante Monopoli. U ontdekt tijdens deze rondreis een regio vol olijfbomen, karakteristieke trulli en de beroemde sassi – grotwoningen met een rijke historie. Ook brengen we een bezoek aan bekende steden zoals Bari, stad van Sint-Nicolaas, en Lecce, het 'Florence van het Zuiden'. Uw uitvalsbasis is het viersterrenhotel Lo Smeraldo in Cisternino, waar u in alle rust geniet van de Apulische gastvrijheid.
Voor deze reis dient u goed ter been te zijn, wat e.a. inhoudt kunt u lezen in onze brochure en Algemene Voorwaarden

Inbegrepen in deze reis
Klik op uw datum en boek direct
Hotel Lo Smeraldo****
Tijdens een rondreis als deze bestaan er verschillen tussen de hotels onderling u dient hier rekening mee te houden. Overnachtingshotels, in landen als Duitsland en Frankrijk, op de heen- & terugreis van uw rondreis zijn eenvoudig van aard, gelieve hier rekening mee te houden. Namen en adressen van alle hotels ontvangt u bij uw laatste reispapieren.






Toeslagen & extra's
1-persoonskamer € 290
-Alberobello en Monopoli met lunch uit de regionale Apulische Keuken
en begeleiding door gids € 34,50
-Lecce & Ostuni met begeleiding door gids in Lecce €10,50
-Matera Entree voor Sassi en begeleiding door gids €13,50
-Entree Castellana grotten inclusief gids €14,00
-Lunch uit de regionale Apulische Keuken op dag 9 €21,00
-Bari & Polignano met begeleiding en extra uitleg door gids €12,50
Deze extra's zijn optioneel en niet verplicht, u kunt zich hiervoor opgeven tijdens de eerste dagen van de reis.
Toeristenbelasting ter plaatse te betalen in de hotels.
Programmawijzigingen voorbehouden
Entreegelden & lokale tax niet inbegrepen
Minimum deelname 25 personen
Opstapschema E
Reisnummer: B0ITPU
www.enit.com
De lokale tax bedraagt ca. 2 tot 4 Euro per persoon per dag van uw verblijf in het hotel. Taxen en Toeristenbelasting kunnen echter per plaats verschillen. U voldoet dit bedrag aan het einde van uw verblijf persoonlijk aan de receptie van het hotel of appartement. Let wel; u bent hier te allen tijde zelf verantwoordelijk voor.
Opstapschema
Deze opstapplaats is geen gegarandeerde opstapplaats. (minimaal 6 deelnemers)
Deze opstapplaats is geen gegarandeerde opstapplaats. (minimaal 6 deelnemers)
Deze opstapplaats is geen gegarandeerde opstapplaats. (minimaal 6 deelnemers)
Deze opstapplaats is geen gegarandeerde opstapplaats. (minimaal 6 deelnemers)


Inbegrepen in deze reis
Klik op uw datum en boek direct
